KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17234286
nr 1723 4286
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 7/365. Bildmått: 17x13 cm, yttermått inklusive ram: 33x27 cm
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 september 2025
kl 20:22:58
13/9 06:53:13
13/9 06:54:51
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin